بسم الله الرحمن الرحيم

خانه » همایش » مدیریت و بازرگانی » بانکداری، بیمه » دومین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات و صنایع بانک، بیمه و سرمایه گذاری، اردیبهشت ۹۴

دومین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات و صنایع بانک، بیمه و سرمایه گذاری، اردیبهشت ۹۴

سطح برگزاری: بین المللی         منتشر شده در مورخ: 1393/12/22 ساعت: ۲۳:۵۶         بازدید از این همایش: 4,213 بازدید

اطلاعات برگزاری همایش
فراخوان مقاله دومین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات و صنایع بانک، بیمه و سرمایه گذاری،اردیبهشت ۹۴، پژوهشکده تحقيق در عمليات
        

به گزارش پایگاه خبری کنفرانس یاب و به نقل از سایت رسمی کنفرانس، "دومین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات و صنایع بانک، بیمه و سرمایه گذاری، اردیبهشت ۹۴" توسط پژوهشکده تحقيق در عمليات در شهر تهران برگزار می گردد.

برگزار کننده همایش: پژوهشکده تحقيق در عمليات


امکان ارسال مقاله: بله

مکان برگزاری: تهران 

حوزه های تحت پوشش:   بانکداری، بیمه  •  ریاضیاتتاریخ های مهم

تاريخ برگزاری همایش:

  28 اردیبهشت 1394      تغییر یافت:   

 به تعویق افتاد مهلت ارسال مقاله به دومین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات و صنایع بانک، بیمه و سرمایه گذاری، اردیبهشت ۹۴ تمدید شد
آخرين مهلت ارسال اصل مقالات:  18 فروردین 94      1 اردیبهشت 94

اعلام نتایج داوری اصل مقالات:  8 اردیبهشت 94

آخرین مهلت ثبت نام:  7 اردیبهشت 94      تمدید شد:   15 اردیبهشت 94

اطلاعات تماس

دبیر علمی کنفرانس: دکتر مسعود امينی

دبیر اجرایی کنفرانس: مهندس عليرضا آقاخانلو

وب سایت: پایگاه رسمی کنفرانس

محورهای همایش

محورهای اصلی کنفرانس

  • صنعت بانکداری شامل کاربردهای تحقیق در عملیات در حوزه های ریسک، حسابرسی داخلی، ارزیابی عملکرد، بازرسی، امور اعتباری و سرمایه گذاری، حقوقی و وصول مطالبات، امور شعب، طرح و برنامه، ساختمان، آموزش و منابع انسانی، و فن آوری اطلاعات.
  • صنعت بیمه شامل کاربردهایتحقیق در عملیات در حوزه های ریسک، نظارت و بازرسی، بازاریابی، انواع بیمه، امور شعب و نمایندگی ها، طرح و برنامه، ساختمان، آموزش و منابع انسانی، و فن آوری اطلاعات.
  • صنعت سرمایه گذاری شامل کاربردهای تحقیق در عملیات در حوزه های ریسک، حسابرسی داخلی، امور هلدینگ ها، ترکیب بهینه سهام، طرح و برنامه، ساختمان، آموزش و منابع انسانی، و فن آوری اطلاعات.

تجارب کاربردی برتر:  مقالات کاربری استفاده از تحقیق در عملیات شامل مدل های برنامه ریزی خطی و غیر خطی، برنامه ریزی اعداد صحیح و شبکه ها، برنامه ریزی تصادفی، برنامه ریزی پویا، تحلیل پوششی داده ها، بهینه سازی ترکیبیاتی، بهینه سازی فازی، تصمیم گیری چند معیاره، نظریه بازیها و روش های ابتکاری و فرا ابتکاری در صنایع بانکداری، بیمه و سرمایه گذاری در محورهای فوق جهت ارائه در کنفرانس پذیرفته می شود.

مقالات کاربردی حوزه های دیگر:  مقالات کاربردی استفاده از تحقیق در عملیات در حوزه های دیگر غیر از بانک، بیمه و سرمایه گذاری که قابلیت کاربرد در این حوزه ها را دارد برای بررسی و ارائه در کنفرانس پذیرفته می شود.

مقالات تئوری:  مقالات تئوری تحقیق در عملیات که مدلهای کاربردی مناسبی را توسعه داده باشد برای بررسی و ارائه در کنفرانس پذیرفته می شود.


پوستر کنفرانس

همایش (کنفرانس) بانکداری، بیمه ریاضیات  اردیبهشت 1394 ,همایش (کنفرانس) بین المللی ایران تهران


اطلاعات همایش برگرفته از وب سایت رسمی کنفرانس می باشد.
نویسنده: ص. م.