بسم الله الرحمن الرحيم

خانه » درباره کنفرانس یاب

درباره کنفرانس یاب

همایش، سمینار، کنگره و کنفرانس یاب علمی ملی و بین المللی ایرانسایت کنفرانس یاب در اواخر سال ۹۳ به منظور اطلاع رسانی معتبرترین همایش ها، کنفرانس ها، سمینار ها و کنگره های علمی ملی و بین المللی ایران راه اندازی گردیده است.

کنفرانس یاب سعی بر جمع آوری و اطلاع رسانی دقیق و به روز کنفرانس ها و همایش هایی دارد که از لحاظ علمی در سطح مناسبی باشند. ولی با توجه به کثرت همایش ها، کنفرانس ها، سمینار ها و کنگره های علمی درج همایش در سایت به منزله تایید از سوی کنفرانس یاب نمی باشد.

با توجه به اینکه “تاریخ های مهم”، مهم ترین اطلاعات هر همایشی است و از سوی دیگر معمولا تاریخ های مهم از جمله “مهلت ارسال چکیده مقالات” و یا “مهلت ارسال اصل مقالات” به طور مکرر تمدید می گردد، لذا کنفرانس یاب بصورت منظم و متناوب، تاریخ های مهم و سایر اطلاعات را بروزرسانی می نماید تا محققین و دانشجویان گرامی اطلاعات دقیق و بروز را در اختیار داشته باشند.

لازم به ذکر است گروه کنفرانس یاب نهایت سعی خود را در جهت درج اطلاعات دقیق و به روز کنفرانس ها و همایش ها می نمایند، لیکن سایت اصلی همایش ها به عنوان منبع اصلی اطلاعات درست و قابل تایید همایش ها و کنفرانس ها می باشد.

پایگاه خبری “کنفرانس یاب” از سوی هیات نظارت بر مطبوعات دارای پروانه انتشار می باشد.

کنفرانس، همایش، سمینار، کنگره در کنفرانس یاب

امید است در این راه، ما را همراهی نمایید.